Смарт LED телевизор Samsung UE40H5303 SmartTV Full HD WiFi
Продуктов код: # 2747 няма наличност добави в любими
Описание
Гаранция 24 месеца
Display
Screen size 40"
3D compatible
HD type Full HD
Screen shape Flat
Motion interpolation frequency 100Hz
Motion interpolation technology CMR (Clear Motion Rate)
Aspect ratio 16:9
Display resolution 1920 x 1080 pixels
OLED technology
Display diagonal 101cm
Management Features
Sleep timer Yes
On/off timer Yes
Smart mode Game, Movie
Picture in picture function Yes
Number of OSD languages 27
On screen display Yes
Electronic programme guide Yes
Teletext function Yes
Wide color enhancer Yes
Digital signal format system DVB-C, DVB-T
Tuner Analogue & Digital
Smart TV
Smart TV Yes
Internet TV Yes
Interactive TV Yes
Wall mountable Yes
VESA mounting Yes
Audio
RMS rated power 20W
Number of loudspeakers 2
Built-in speaker Yes
Auto volume leveler Yes
Dolby technology Dolby MS10, DTS Premium Sound 5.1, DTS Studio Sound
Power
Typical power consumption 47W
Standby power consumption 0.3W
Energy efficiency class A+
Input frequency 50/60Hz
Input voltage 220 - 240V
Power consumption in power save mode 24W
Maximum power consumption 99W
Annual energy consumption 65kWh
Ports & Interfaces
Number of headphones output ports 1
Common interface plus Yes
Common interface connection
Number of Ethernet LAN ports 1
Number of RF ports 2
Number of SCART ports 1
Number of digital audio optical out ports 1
Number of composite video in ports 1
Number of component video in ports 1
Number of USB 2.0 ports 2
DVI port
PC in port
Number of HDMI ports 2
Number of remote output ports 1
Weight & Dimensions
Weight (with stand) 10.6kg
Depth (with stand) 247.8mm
Height (with stand) 607.1mm
Width (with stand) 927.6mm
Weight 8.6kg
Height 551mm
Thickness 93.3mm
Width 927.6mm
Packaging height 641mm
Packaging depth 165mm
Packaging width 1104mm
WiFi connection
Ethernet LAN connection Yes
WiFi direct connection
Quick start guide Yes
Manual Yes
Warranty card Yes
Battery included Yes
Handheld remote control Yes
X
Обща оценка
Потребителски отзиви
Верка Борисова
Всичко беше точно. Вече е рядкост.
Петър Симеонов
Един ден доставка, супер
БОРИСА ИВАНОВА
Възползвах се от добрите им цени
Борис Борисов
ок са
ЦЕКО ЙОРДАНОВ
Милкана Колева
Дарина Копчева
Чавдар Самоковлиев
Моето дете обича тези играчки и израства като умен и креативен човек.
Евангел Стоицев
По-добри цени не можах да намеря.
Димитър Димитров
Откриването на нови идеи за подаръци е много приятно изживяване на този сайт. 🎁"
1149 Отзива за Смарт LED телевизор Samsung UE40H5303 SmartTV Full HD WiFi
Оценка от клиенти
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%