Вашата количка
Нямате артикули в количката.

Оптичен пач кабел DeTech, SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0м, Оранжев - 18339

Продуктов код: # 17089 в наличност добави в любими
Оптичен пач кабел DeTech, SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0м, Оранжев - 18339 -
Цена: 24.36 лв. 16.92 лв. -31%
Описание

Оптичен пач кабел

Конектори - SC/UPC - LC/UPC

Тип на влакното - Multi Mode

Вид на влакното - 62.5/125um

Обвивка - LSZH

Дължина - 5.0m

Цвят - Оранжев

 

X

Обща оценка

Потребителски отзиви

Ангел Ангелов

Страхотни находки

БОРИСА ИВАНОВА

Възползвах се от добрите им цени

Роксан Прошков

Taka se pravi!

Цеца Катърова

Nawreme pristigna, blagodarq wi, dovolna sym, super e

Кети Николова

Впечатлена съм и от качеството, и от отношението, и от цените.

Луна Кокошкова

Много см доволна от услугите ви, горещо препоръчвам!

Константин Чанлиев

Определено харесвам сайта и продуктите, качеството също е на ниво💯👍👍

Елен Бумов

Тук мога да намеря всичко за моето хоби, семейство и дори за домашния любимец. ⭐⭐⭐💯💯💯

Николина Стефанова

Има по нещо за всеки джоб.

Денка Клатурова

Бях скептична, но се оказахте точни. Една от най-добрите ми покупки онлайн

1149 Отзива за Оптичен пач кабел DeTech, SC-LC, UPC, Multimode, Duplex, 5.0м, Оранжев - 18339

Оценка от клиенти
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%
Други подобни продукти