Нов модел смарт LED телевизор Samsung UE32H5303 SmartTV Full HD WiFi
Продуктов код: # 2746 няма наличност добави в любими
Описание
Гаранция 24 месеца
Screen size 32"
3D compatible
HD type Full HD
Screen shape Flat
Motion interpolation frequency 100Hz
Motion interpolation technology CMR (Clear Motion Rate)
Dynamic contrast ratio Mega Contrast
Aspect ratio 16:9
Display resolution 1920 x 1080 pixels
OLED technology
Sleep timer Yes
On/off timer Yes
Smart mode Game, Movie
Picture in picture function Yes
On screen display Yes
Electronic programme guide Yes
Teletext function Yes
Wide color enhancer Yes
Auto channel search feature Yes
Digital signal format system DVB-C, DVB-T
Tuner Analogue & Digital
Smart TV Yes
Internet TV Yes
Interactive TV Yes
Wall mountable Yes
VESA mounting interface 1mm
On/off switch Yes
VESA mounting Yes
RMS rated power 20W
Number of loudspeakers 2
Built-in speaker Yes
Auto volume leveler Yes
Dolby technology Dolby MS110, Dolby MS10, DTS Premium Sound 5.1, DTS Studio Sound
Typical power consumption 31W
Standby power consumption 0.3W
Energy efficiency class A+
Input frequency 50/60Hz
Input voltage 220 - 240V
Power consumption in power save mode 18W
Annual energy consumption 43kWh
Number of headphones output ports 1
Common interface plus Yes
Number of Ethernet LAN ports 1
Number of RF ports 2
Number of SCART ports 1
Number of digital audio optical out ports 1
Number of composite video in ports 1
Number of component video in ports 1
Number of USB 2.0 ports 2
DVI port
HDMI version 1.4a
PC in port
Number of HDMI ports 2
Consumer electronics control Anynet+
Number of remote output ports 1
Weight (with stand) 6.4kg
Depth (with stand) 191.9mm
Height (with stand) 498.2mm
Width (with stand) 738.3mm
Weight 5.7kg
Height 444.9mm
Thickness 93.4mm
Width 738.3mm
Packaging height 530mm
Packaging depth 162mm
Packaging width 902mm
WiFi connection
WLAN-ready connection Yes
Ethernet LAN connection Yes
Cable included IR
Quick start guide Yes
Manual Yes
Warranty card Yes
Battery included Yes
Handheld remote control Yes
X
Обща оценка
Потребителски отзиви
Десито Георгиева
Уникално място. Супер цени. Топ отношение. Какво повече?
Искрен Колитаров
Най-качествения продукт който съм копувал в интернет 💯💯💯
Теофан Благов
Описанието на продуктите е толкова подробно, че можеш набързо да разбереш кое как става.
Петя Габровлиева
👍💯
Доряна Бележкова
super e, dovolna sym mnogo
Мариана Чернева
Изключително гъвкави и внимателни към нуждите на клиента!
Станимир Димитров
Сигурен начин да направите всеки ден на вашето дете специален - с тези играчки!
Йоана Пилова
Постоянно поръчвам от вас и досега винаги съм доволна
Емилия Ангелова
Анна Димитрова
Невероятно удобен! 💫
1149 Отзива за Нов модел смарт LED телевизор Samsung UE32H5303 SmartTV Full HD WiFi
Оценка от клиенти
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%