Мъжки Часовник Goodyear G.S01231.01.06
Продуктов код: # 6362 няма наличност добави в любими
Описание
Модел G.S01231.01.06
Калъф: Неръждаема стомана
Стъкло: Минерално стъкло
Размер на кутията (диаметър на кутията x височина на кутията): 44 x 52.5mm
Дебелина на калъфа: 12.3mm
Водоустойчивост: 5 ATM водоустойчив
Ширина на лентата (в най-широката точка): 22 мм
Движение: Висококачествено движение, направено от EPSON
Модел на движение: VX9JE
Функции: Часове, минути, секунди, ден, дата, 24 часа
EAN: 5907525640832
X
Обща оценка
Потребителски отзиви
Сиена Коритарова
Смело мога да твърда че сте номер ЕДНО, всичко беше перфектно.
Сидер Яназов
Препоръчвам горещо. Всичките ми приятели си поръчаха, доволни сме
КЛАРА ПЕТРОВА
Коректни, точни и изключителни професионалисти ! Внимателни към всеки детайл !
Диана - Мария Плюцова
Благодаря ви! ⭐⭐⭐
Г-жа Билена Илиева
💕💕❣
Г-жа Юлия Чанлиева
Добра цена, страхотен продукт, отговарящ на размера, супер бърза доставка. Така че всичко тип-топ
Гергана Сапунджиева
Имате толкова голям избор, за всеки по много😁😁😁
Васенка П.
Лина Първанова
ЧУдесно качество, пак ще пазарувам при вас :)
Абдул Петров
Все едно са 100 сайта в един.
1149 Отзива за Мъжки Часовник Goodyear G.S01231.01.06
Оценка от клиенти
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%