Адаптер YXK-120125, 12V, 1.25 A
Продуктов код: # 4060 няма наличност добави в любими
Описание
Input: 100 - 240 V
50 / 60 Hz
Output: 12 V, 1.25 A
X
Обща оценка
Потребителски отзиви
Росен Тролев
Много съм благодарен за вниманието към детайла. Всичко, което поръчах, беше пакетирано перфектно
Евангелина Многознаева
А. Самсонов
Върши ми чудесна работа Доволни сме
Пенка Чобанова
Г-н Благомир Луланков
Благодаря на екипа, бързо оправихтре нещата, може да се разчита на вас. Пак ще поръчвам
Г-н Силан Площаков
Точно каквото си търсех от известно време, пак ще ви ползвам
Eniu Demin
Вула Пръндачка
КЛАРА ПЕТРОВА
Коректни, точни и изключителни професионалисти ! Внимателни към всеки детайл !
Димана Ковачева
Доволна съм. Препоръчах ви на всичките си близки и познатеи.👍🔥
1149 Отзива за Адаптер YXK-120125, 12V, 1.25 A
Оценка от клиенти
5
87%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%